26.9 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaPolitykaRafał Trzaskowski obiecuje wsparcie dla handlowców z Marywilskiej 44. "Poszukujemy dodatkowych lokalizacji"

Rafał Trzaskowski obiecuje wsparcie dla handlowców z Marywilskiej 44. „Poszukujemy dodatkowych lokalizacji”

Data:

Rafał Trzaskowski zadeklarował swoje wsparcie dla handlowców z Marywilskiej 44, którzy zostali dotknięci trudnościami związanymi z lokalizacją swoich sklepów. Kandydat na prezydenta Warszawy obiecał, że jego zespół będzie aktywnie poszukiwał dodatkowych lokalizacji dla przedsiębiorców, aby umożliwić im kontynuację działalności handlowej.

Trzaskowski podkreślił, że jest świadomy trudności, z jakimi borykają się handlowcy z Marywilskiej 44 i że chce działać w sposób konstruktywny, aby pomóc im w znalezieniu nowych miejsc na prowadzenie swoich sklepów. Kandydat obiecał, że jego zespół będzie aktywnie angażował się w poszukiwanie odpowiednich lokalizacji, które spełnią potrzeby przedsiębiorców.

„Poszukujemy dodatkowych lokalizacji” – podkreślił Trzaskowski, zaznaczając, że jego priorytetem jest wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców i stworzenie warunków do rozwoju ich działalności. Kandydat na prezydenta Warszawy zapewnił, że będzie działał w sposób transparentny i efektywny, aby pomóc handlowcom z Marywilskiej 44 w znalezieniu nowych miejsc na swoje sklepy.

Related stories

Wyrok w sprawie prezydenta Andrzeja Dudy: Pozew mieszkańca Śląska

Sąd Okręgowy w Katowicach wydał wyrok w sprawie pozwu...

„Święty influencer” zostanie kanonizowany. Papież Franciszek podjął decyzję

Papież Franciszek ogłosił, że "Święty influencer" zostanie kanonizowany. Decyzja...

Porównanie nieaktualnych rakiet z USA i rzekomej superbroni Rosjan. Nagranie ataku ATACMS

Amerykańskie rakiety ATACMS, które zostały użyte w ataku na...

Aktualizacja stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry: „Jest słaby, naprawdę zły”

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro jest w złym stanie zdrowia....

Latest stories